BD

Milí Barevňáčci, milí rodiče,
nastal čas našeho pravidelného pondělního setkání ve zkušebně na Komíně. Ve zkušebně jsem zatím sama, ale alespoň takto na dálku Vás všechny moc zdravím a posílám opět jednu oblíbenou písničku našich sborových dětí. Rodiče prosím o předání dětem a moc děkuji za spolupráci.

Milá děťátka a milí rodiče,
zdravím Vás po Velikonocích a i dnes posílám místo čtvrteční zkoušky Barevným dětem písničku, kterou si můžou doma připomenout a zazpívat.

Milá děťátka, milí rodiče,
moc Vás dnes zdravím a posílám další písničky pro veselé zpívání. Už je mi po dětech smutno, ale příprava písniček a pozdravů mě moc těší, tak doufám, že dětem udělají radost. Také bych Vám chtěla moc poděkovat, milí rodiče, za to, že dětem umožníte tento zprostředkovaný kontakt se sborem a písničkami.

Ahoj zpěváčci a dobrý den všem rodičům!
Dnešní porce písniček pro Barevné děti a Plameňáky je připravená, tentokrát je "zásilka" společná.

Ahoj děti! Dobrý den maminky a tatínkové,
posílám Vám všem velký pozdrav a taky něco k zazpívání a pro radost. Nejsou to žádné úkoly, těch máte jistě dost. Ale neměli bychom zapomínat, že si můžeme zazpívat pro radost a potěšení! Třeba nám to alespoň na chvilku zlepší náladu, když nemůžeme zatím dělat věci tak, jak jsme zvyklí.

Dobrý den všem dětem i rodičům,
posílám pozdrav a písničku pro potěšení. Barevné děti si můžou najít v příloze tohoto mailu noty a nahrávku lidové písničky Kdybys měla má panenko sto ovec.