AKTUÁLNĚ

Těšíme se na nové zpěváčky! Více ZDE

Nadcházející koncerty

Předávání čestného občanství Tomáši Motýlovi a Igoru Kroupovi

sobota 25. září, 18.00 v Klášterním kostele Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Jsme moc rádi, že u tak slavnostní a mimořádné chvíle můžeme být a zpívat. Musica Bohemica a Motýli Šumperk

NOVÝ TERMÍN: Pondělí 4. října 2021, v 19.00
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Český rok skladatele a zakladatele souboru Musica Bohemica Jaroslava Krčka je hudebním ztvárněním lidového kalendáře s jeho tradičními zvyky a obřady. Spojení tohoto věhlasného souboru s energií dětského pěveckého sboru Motýli Šumperk slibuje naprosto ojedinělý zážitek.  

 ↓ Proběhlé akce

Preludium Aloise Motýla 

pondělí 6. září 2021, 19.00 v Klášterním kostele Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Kruh se uzavírá...naše poslední veřejné vystoupení proběhlo 2. března 2020 právě na festivalu PRELUDIUM Aloise Motýla. Nyní je tento festival první oficiální veřejnou akcí, na které naše děti pro veřejnost zazpívají. Asi nemusíme vysvětlovat, jak moc se na tento koncert těšíme. Přijďte si to užít s námi!

Preludium Aloise Motýla

2. března 2020 v 19.00 hodin,
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Festival mladých umělců založil zakladatel Šumperského dětského sboru Alois Motýl. V rámci letošního ročníku vystoupí na třetím festivalovém koncertě domácí Motýli Šumperk a mimořádně vzácný host – dětský pěvecký sbor Permoník z Karviné. Tento působí při ZUŠ Karviná od roku 1966, založili jej Eva a Ivan Šeinerovi. Permoník patří mezi nejúspěšnější dětské sbory v naší republice, vedle vlastních aktivit pravidelně spolupracuje s orchestry, má za sebou vystoupení v mnoha zemích světa. Do Šumperka přijíždí Permoník před cestou do USA, na kterou se chystá letos v dubnu. Sbor vede Martina Juriková.

Kontakt

Motýli Šumperk
Komenského 9
787 01 Šumperk

telefon: +420 583 217 132
email: motyli@spk.cz