AKTUÁLNĚ

Vážení rodiče, milí zpěváčci, přátelé a příznivci našeho sboru,
od 1. června jsme obnovili činnost sboru, sice v omezeném provozu, po malých skupinkách, ale každý zpěváček si nyní může alespoň jednou týdně přijít do zkoušky zazpívat!  

Těšíme se, až se s Vámi opět budeme moci setkávat na koncertech.

Helena Stojaníková

Nadcházející koncerty

Musica Bohemica a Motýli Šumperk

29. března 2021 v 19.00 hodin,
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Český rok skladatele a zakladatele souboru Musica Bohemica Jaroslava Krčka je hudebním ztvárněním lidového kalendáře s jeho tradičními zvyky a obřady. Spojení tohoto věhlasného souboru s energií dětského pěveckého sboru Motýli Šumperk slibuje naprosto ojedinělý zážitek. 

 ↓ Proběhlé akce

Preludium Aloise Motýla

2. března 2020 v 19.00 hodin,
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie v Šumperku

Festival mladých umělců založil zakladatel Šumperského dětského sboru Alois Motýl. V rámci letošního ročníku vystoupí na třetím festivalovém koncertě domácí Motýli Šumperk a mimořádně vzácný host – dětský pěvecký sbor Permoník z Karviné. Tento působí při ZUŠ Karviná od roku 1966, založili jej Eva a Ivan Šeinerovi. Permoník patří mezi nejúspěšnější dětské sbory v naší republice, vedle vlastních aktivit pravidelně spolupracuje s orchestry, má za sebou vystoupení v mnoha zemích světa. Do Šumperka přijíždí Permoník před cestou do USA, na kterou se chystá letos v dubnu. Sbor vede Martina Juriková.

Kontakt

Motýli Šumperk
Komenského 9
787 01 Šumperk

telefon: +420 583 217 132
email: motyli@spk.cz