A teče vodička

30.03.2020

Milí Plameňáci, milí rodiče,
moc vás zdravím, je opět pondělí, a tak posílám trochu zpívání pro potěšení.

Nejprve novinka: vše, co jste dosud dostali ode mě mailem najdete nyní i na našich webových stránkách www.motyli-sumperk.cz , vytvořili jsme novou záložku ZPÍVÁME DOMA, kam budeme dále umisťovat vše, co posíláme. Písničky jsou k dispozici, nyní děti mohou nahlížet k ostatním oddělením a zazpívat si i to, co znají z mladších sborových let.

Minule jsem zvala k nahlédnutí na stránky našeho SVČ Doris, pokud máte chuť, můžete se přidat k výzvě tím, že si také namalujete obrázek duhy. Každá špetka pozitivní energie se počítá.☺

Dnes je 30. března a měl proběhnout koncert s Musicou Bohemicou. Bylo by hezké, kdybyste si pustili alespoň některé nahrávky a písničky si připomněli (co myslíš, Barčo☺?)

Na rozezpívání posílám lepší nahrávku "Hrušky", tentokrát v podání hlavního sboru.

Posílám Vám nahrávku další písničky, kterou znáte. Je to lidová písnička, která pochází od Lesnice u Zábřeha: A teče vodička. Zpívali jsme ji na Vánočním koncertě, ale není pouze vánoční, klidně ji můžeme zpívat kdykoli během roku, tak si ji pusťte a připomeňte. Nahrávka pochází z našeho vánočního CD Noc tichounká z roku 2012. Bylo by moc fajn, kdybyste na zpívání nezapomněli a pravidelně si nahrávky pustili a zkusili si je zazpívat.

Děťátka, vy už jste trochu větší, tak možná jste s některými dětmi ze sboru v kontaktu. Myslím, že by bylo prima, kdybyste občas vzpomněli na své sborové kamarády, které teď nemůžete vídat. Určitě by nás všechny potěšilo, kdybyste postupně každý napsali nějaký krátký vzkaz, či pozdrav. Já bych vzkazy mohla přidat do těchto pravidelných pozdravů. Neostýchejte se a popřemýšlejte, jestli byste se chtěli připojit, byla bych moc ráda.☺

Posílám Vám všem mnoho pozdravů a doufám, že vše dobře zvládáte. Myslím na Vás,

Helena Stojaníková